People Development

Podpoříme rozvoj vašich lidí.

Tréninky a rozvojové programy

Naše programy, připravujeme na míru konkrétním potřebám organizace. Lidé jsou vaše největší konkurenční výhoda. Rozvoj vašich lidí podpoříme na několika rovinách. Nastavíme nebo zefektivníme váš proces vzdělávání, pomůžeme vám definovat klíčové kompetence vašich zaměstnanců a zároveň vám nabídneme kurzy a rozvojové programy na míru pro vás. Kontaktujte nás!

People development & rozvoj talentů

ROZVOJ TALENTŮ - PROGRAMY

IDENTIFIKACE A PRÁCE SE TALENTY

V dnešní době ještě více než kdy jindy se motivovanítalentovaní lidé stávají největší konkurenční výhodou. Mít správné lidi na správných pozicích ve správný čas je klíčem k trvalému růstu, úspěchu a stabilitě. Společně s vámi vám pomůžeme nastavit efektivní systém identifikace talentů postavený na kompetenčním modelu vaší firmy, připravíme AC nebo DC, pomůžeme vám vytvořit programy pro rozvoj talentů, nastavit systém nástupnictví a také metodologii pro měření úspěšnosti vaší talentové strategie tak, abyste umožnili své organizaci splnit dlouhodobé obchodní cíle.

ROZVOJ A VZDĚLÁVÁNÍ

ROZVOJ LÍDRŮ, TÝMŮ A JEDNOTLIVCŮ

Lidé jsou vaše největší konkurenční výhoda. Ovšem za podmínek, že nezůstanou stát na místě. Vývoj jde dopředu mílovými kroky, a proto je naprosto nezbytné umožnit vašim zaměstnancům osobní a profesní růst. Jen tak maximálně využijí vlastní potenciál, což se vaší firmě mnohonásobně vrátí. Rozvoj vašich lidí podpoříme na více rovinách: Nastavíme nebo zefektivníme váš proces vzdělávání, pomůžeme vám definovat klíčové kompetence vašich zaměstnanců a zároveň vám nabídneme vzdělávací programy na míru vašim potřebám. Ať už se jedná o obchodníky, střední nebo vrcholový management, naši lektoři vás osloví nejen lektorskou praxí a moderní metodikou, ale i vlastními manažerskými zkušenostmi.

FACILITACE, MENTORING, KOUČINK

NÁSTROJE ROZHODOVÁNÍ

Naše rozvojové aktivity pro jednotlivce a týmy stavíme na míru od úvodní analýzy, až po jejich vyhodnocování. Doplňujeme je o Belbin analysis, sociální mapování, psychometrii (HOGAN a CUT-E) a programy Inner Game tvůrce Timothyho Gallweye. Nedílnou součástí dnešních rozvojových konceptů je facilitace workshopů, koučink, odborný mentorink, které podporují skupinový rozvoj i rozvoj jednotlivce.

Pomohli jsme vyrůst