Vývoj moderních technologií klade na lidi obrovský tlak a člověk potřebuje rozvíjet úplně nové kompetence, aby obstál. Na firmách je, aby své zaměstnance podpořili. Naše rozvojové koncepce odrážejí potřeby byznysu a jsou dostatečně komplexní, aby pokryly nejen dovednosti, ale i postoje. Pomůžeme vám měnit myšlení vašich lidí směrem k převzetí vlastní zodpovědnosti za osobní růst a proaktivní přístup k budoucím výzvám.

People & talent development

Rozvoj talentů

Identifikace a práce s talenty

V dnešní době ještě více než kdy jindy se motivovanítalentovaní lidé stávají největší konkurenční výhodou. Mít správné lidi na správných pozicích ve správný čas je klíčem k trvalému růstu, úspěchu a stabilitě. Společně s vámi vám pomůžeme nastavit efektivní systém identifikace talentů postavený na kompetenčním modelu vaší firmy, připravíme AC nebo DC, pomůžeme vám vytvořit rozvojové programy pro talenty, nastavit systém nástupnictví a také metodologii pro měření úspěšnosti vaší talentové strategie tak, abyste umožnili své organizaci splnit dlouhodobé obchodní cíle.

Rozvoj a vzdělávání

Rozvoj lídrů, týmů a jednotlivců

Lidé jsou vaše největší konkurenční výhoda. Ovšem za podmínek, že nezůstanou stát na místě. Vývoj jde dopředu mílovými kroky, a proto je naprosto nezbytné umožnit vašim zaměstnancům osobní a profesní růst. Jen tak maximálně využijí vlastní potenciál, což se vaší firmě mnohonásobně vrátí. V rozvoji vašich lidí vás podpoříme na více rovinách: Nastavíme nebo zefektivníme váš proces vzdělávání, pomůžeme vám definovat klíčové kompetence vašich zaměstnanců a zároveň vám nabídneme vzdělávací programy na míru vašim potřebám. Ať už se jedná o obchodníky, střední nebo vrcholový management, naši lektoři vás osloví nejen lektorskou praxí a moderní metodikou, ale i vlastními manažerskými zkušenostmi.

Facilitace, mentorink, koučink

Nástroje rozhodování

Naše rozvojové aktivity pro jednotlivce a týmy stavíme na míru od úvodní analýzy, až po jejich vyhodnocování. Doplňujeme je o Belbin analysis, sociální mapování, psychometrii (HOGAN a CUT-E) a programy Inner Game tvůrce Timothyho Gallweye. Nedílnou součástí dnešních rozvojových konceptů je facilitace workshopů, koučink, odborný mentorink, které podporují skupinový rozvoj i rozvoj jednotlivce.

Tréninky a rozvojové programy

Naše rozvojové programy připravujeme na míru konkrétním potřebám organizace. Existují ale témata, která jsou pro danou dobu aktuální a je po nich větší poptávka. Pro inspiraci uvádíme některé z našich programů.

Pomohli jsme vyrůst