Executive Search

Najdeme talenty, kteří posunou váš business dopředu.

Obsadit pozici bývá časově náročné. Jsme profesionálové v oblasti executive search, zrealizujeme kompletní nábor. Budeme vám oporou během celého procesu. Společně nadefinujeme profil vhodného kandidáta a pomůžeme vám vybrat toho nejlepšího tak, aby zapadl do vaší firemní kultury a týmu. Výběr můžeme doplnit o osobnostní diagnostiku.

Executive search & nábor

EXECUTIVE SEARCH

VYHLEDÁVÁNÍ TOP MANAŽERŮ / HEADHUNTING

Executive Search je přímé oslovení především pasivních kandidátů, což zaručuje přísun těch nejzajímavějších a nejkvalitnějších na trhu. Dále jejich přesné a cílené vyhledávání na základě specifických požadavků na jejich odbornost, znalosti a zkušenosti, stejně tak jako na jejich pracovní chování, vystupování a očekávané výsledky. 

Služba je vhodná v případě pozic na úrovni top managementu, těžko obsaditelných rolí nebo pozic, které je třeba obsadit v diskrétním módu (např. náhrada za stávajícího zaměstnance).

V rámci služby Executive Search pro vás  mapujeme pracovní trhy v Čechách a zahraničí a poskytujeme ucelené portfolio kandidátů. Celý nábor je šitý na míru klientovi.

 

NÁBOR

RYCHLÉ A CÍLENÉ OBSAZENÍ POZICE

Hledáte klíčové pozice a potřebujete je urgentně obsadit?

Naší předností je rychlost ve vyhledávání na sociálních sítích, široký network a výborné vlastní zkušenosti ze strany interního HR. Zastáváme názor, že klientovi nikdy neprezentujeme kandidáta, kterého bychom sami nezaměstnali.

Pomohli jsme vyrůst