CHD 2017 – Zdravá firma, transformace a digitální cesta

Kdy:23. 5. 2017, 9:00
Kde:

Praha

Microsoft, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Typ: Konference

Corporate Health Day je konference, která sdílí a propaguje myšlenku projektu Zdravá firma. Cílem je zaměřit pozornost lídrů firem nejenom na finanční výsledky, ale rovněž na mentální a fyzické zdraví zaměstnanců, zdravé pracovní prostředí i sociální dopad pozitivních změn ve firmách, neboť to vše je nerozlučně propojeno.

Přijďte si i Vy poslechnout osobní příběhy a zkušenosti významných osobností české společnosti. 

Po loňském úspěchu i letos bude konference probíhat formou sdílení, rozhovorů a panelových diskuzí.Rozhovory budou zaměřeny převážně na transformace a zvládání změn ve firmách, využívání alternativních zdrojů získávání zaměstnanců, popovídáme si o příležitostech, které nám přináší 21. století a s tím spojenou digitalizaci. Nezapomeneme také na nejdůležitější oblast, a tou je fyzické a mentální zdraví zaměstnanců.

Cena vstupenky:

  • Základní: 6.800,- Kč (bez DPH) / 250 € (excl. VAT).
  • Pro účastníky minulých ročníků CHD nebo při účasti dvou a více zástupců jedné společnosti: 5.500,- Kč (bez DPH) / 200 € (excl. VAT).

Cena vstupenky dále zahrnuje:

  • předplatné renomovaného časopisu Travel Digest,  – voucher na slevu 400 Kč na workshop “iPhone moje kancelář” (vhodné i pro uživatele Microsoft produktů
  • na workshopu je demována také funkcionalita mobilní kanceláře za využití Office365).

Více informací o programu konference CHD naleznete zde.

Registrace na akci

Akce již proběhla, rezervace není možná