Digitální inovace mohou pomoci jak vedení společnosti, tak zaměstnancům v tom, aby porozumněli své roli v novém, stále se měnícím světě plném online systémů, inovací a digitalizace. Díky novým digitálním platformám máte možnost opravdu revolučním způsobem změnit celý proces a komunikaci se zaměstnanci a nadchnout je pro nové technologie.

Digitální technologie v personálním řízení

Efektivita HRIS

Personální informační systémy

HRIS (HR informační systém) nejen šetří čas, dovoluje manažerům soustředit se na práci se zaměstnanci, ale i pomáhá personálnímu oddělení efektivně řídit procesy a poskytovat aktuální data pro rozhodování. Umíme vám poradit nejen při výběru HR systému, ale můžeme být partnery již při vytváření podkladů a informací potřebných pro zadávací dokumentaci nebo při zjišťování vašich potřeb. Na základě těchto poznatků doporučíme softwarové řešení, které usnadní práci nejen personalistům, mzdovým účetním, manažerům, ale i dalším zaměstnancům.

Digitální HR

Chytré systémy pro personalisty

Digitální HR je o transformaci procesů vkládáním technologií do struktury každodenního podnikání. Protože světu vládnou mobilní technologie, snažíme se, aby se digitální svět, který se stává součástí našeho všedního života, dostal i do HR a k vašim zaměstnancům. Digitální technologie je však více než jen technologie. Digitální HR je o přiblížení lidských zdrojů podnikání, zjednodušení starších procesů, poskytování informací zaměstnancům řešeními, které formují lepší zaměstnanecký zážitek.

Online & sociální sítě

Moderní formy komunikace

Jde o rychlejší, efektivnější a moderní formu komunikace se zaměstnanci. Pomocí našich řešení se dostanete do mobilů a budete s vašimi zaměstnanci skutečně v kontaktu. Nejde jen o doporučení aplikací a online řešení, ale i o předání know how, jak s těmito nástroji pracovat, jak je využívat, jak nastavit proces. Staneme se vašimi partnery při jejich implementaci a zavádění do firmy (firemní kultury).

Digitální HR je naše hobby

Máme pro vás konkrétní řešení na digitální nábor, adaptaci/onboarding, interní komunikaci, hodnocení a vzdělávání zaměstnanců.

Pomohli jsme vyrůst