Digital Innovation

Propojíme vás se zaměstnanci moderní formou komunikace.

Digitální technologie v personálním řízení

DIGITAL HR

CHYTRÉ SYSTÉMY PRO PERSONALISTY

Digitální HR je o transformaci procesů vkládáním technologií do struktury každodenního podnikání. Protože světu vládnou mobilní technologie, snažíme se, aby se digitální svět, který se stává součástí našeho všedního života, dostal i do HR a k vašim zaměstnancům. Digitální technologie je však více než jen technologie. Digitální HR je o přiblížení lidských zdrojů podnikání, zjednodušení starších procesů, poskytování informací zaměstnancům řešeními, které formují lepší zaměstnanecký zážitek.

HR MARKETING

BUDOVÁNÍ ZNAČKY ZAMĚSTNAVATELE

Jde o rychlejší, efektivnější a moderní formu komunikace se zaměstnanci. Pomocí našich řešení se dostanete do mobilů a budete s vašimi zaměstnanci skutečně v kontaktu. Nejde jen o doporučení aplikací a online řešení, ale i o předání know how, jak s těmito nástroji pracovat, jak je využívat, jak nastavit proces. Staneme se vašimi partnery při jejich implementaci a zavádění do firmy (firemní kultury).

CLERBO

Digitální HR je naše hobby

Máme pro vás konkrétní řešení na digitální nábor, adaptaci/onboarding, interní komunikaci, hodnocení a vzdělávání zaměstnanců.

Pomohli jsme vyrůst