Zmapujeme váš příběh I.

Kdy: Termín na míru
Kde:

Místo na míru

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Kurz na míru
Kdo: Ing. Petra Marzini
3 650 Kč
  • Společně s Vámi zmapujeme Váš kariérní příběh, ujasníme si Vaše priority a pomůžeme Vám je zformulovat do výstižného CV.
  • Vydefinujeme Váš profesní profil a společně ho přeformulujeme i na LinkedIn profilu.

Komu je kurz určen

  • Jste v situaci, kdy si hledáte práci, nemáte odezvu na Vaše CV a nejste zván na osobnísetkání v rámci výběrových řízení.- Chcete změnit svoje zaměstnání, ale nevíte, kde správně začít, jak sepsat svoje CV,aby zaujalo potenciálního zaměstnavatele.
  • Potřebujete si ujasnit svoje „silné stránky“ a postavit na nich svoji další kariéruForma?Individuální Skype rozhovor plus emailová komunikace nad úpravou CV / Linked-In profilu.

Cena 3 650 Kč obsahuje:

  • 1 hod konzultace o Vaší pracovní historii, Vašem osobním nastavení, ujasnění si Vašich priorit a dalšího rozvoje,
  • 1 hod předefinování Vašeho CV.

O lektorovi

Ing. Petra Marzini

V oblasti řízení lidských zdrojů se pohybuji více než 15 let a své zkušenosti jsem získala jak v korporátní, tak i privátní sféře. Po studiích na VŠ jsem nastoupila do společnosti T-Mobile jako specialista v oblasti náboru, kde jsem získala cenné zkušenosti s různými metodami výběru kandidátů (assessment centra, behaviorální pohovory, atd). Poté jsem své zaměření směřovala do oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců, kde jsem měla na starosti implementaci změn v systému hodnocení zaměstnanců, přípravu rozvojových programů pro posílení zákaznické zkušenosti. Současně jsem fungovala I jako interní kouč a také jsem prošla certifikací interního facilitátora pro metodu sociomapování, kterou jsme používali pro rozvoj týmů.  V roli manažera řízení lidských zdrojů jsem spolu se svým týmem zodpovídala za HR podporu ve svěřených divizích od náboru zaměstnanců, konzultace v oblasti pracovního práva, organizační management přes podporu při implementaci změn HR procesů a nových nástrojů z oblasti odměňování a rozvoje zaměstnanců, ZP, BOZP. Již více jak 5 let spolupracuji s Human Graden, kde poskytuji podporu především v oblasti executive search a zastřešování projektů souvisejících s revizí či nastavením HR funkcí ve společnosti. Poslední dva roky jsem žila v USA, kde jsem se především věnovala vzdělávání dětí v rámci montessori přístupu.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.