Vnitřní motor v nás aneb jak motivovat a řídit sebe sama

Kdy: 7. 10. 2020, 9:00-11:00
Kde:

Online Human Garden

Online kurzy

Typ: Online kurz
Kdo: Mgr. Petra Šimková

Stává se vám, že někdy ztrácíte motivaci, zvlášť u dlouhodobých úkolů/cílů? Dochází vám občas dech, protože nevidíte světlo na konci tunelu? Nebo potřebujete motivovat druhé, a přitom ztrácíte vlastní motivaci?

Kdo chce zapalovat, musí sám hořet. Abychom mohli motivovat druhé, musíme být sami motivovaní. Abychom dosáhli dlouhodobých cílů, potřebujeme si udržet zažehnutý motor. Jak to všechno udělat, jak si udržet motivaci nebo získat již ztracenou, se dozvíte na online workshopu. A ještě spoustu dalšího.

Pro koho je online workshop určen

Online workshop prospěje nejen manažerům. lídrům, podnikatelům, OSVČ, ale i ostatním, kteří cítí, že ztrácejí dech na cestách k cílům, které se zdají být daleko. Bude přínosem i pro vás, kteří na sobě chcete neustále pracovat a potřebujete si udržet motivaci u činností, které v podstatě nemají konce – např. u cvičení, zdravé stravy, učení atp.

Co získáte účastí na online workshopu

  • Uděláte si malou analýzu, abyste zjistili, na jaké úrovni sebemotivace se nacházíte
  • Prozkoumáte, proč děláte rádi svou práci a jak v případě potřeby zažehnout svůj vnitřní motor
  • Obdržíte dvacet tipů, jak se motivovat, když vám dochází dech a přizpůsobíte si jednotlivé tipy na svůj život
  • Naučíte se, jak pracovat s překážkami, které vám život/práce klade do cesty
  • Vytvoříte si svůj plán, jak vydržet na cestě k cílům/úkolům, které neberou konce
  • Dostanete manuál v PDF, se kterými budeme na workshopu pracovat a do kterého si vytvoříte své vlastní postupy

Forma online workshopu

Live online workshop s možností kladení otázek, diskuze

Délka online workshopu

90–120 minut

Počet účastníků

Maximální počet účastníků 12–15.

O lektorovi

Mgr. Petra Šimková

Čtyři roky jsem vlastnila a řídila taneční školu v Praze. Poté jsem pracovala jako manažer vzdělávacích projektů ve vzdělávací firmě, kde jsem poznala, kudy vede má profesní cesta. Během fungování ve firmě jsem také začala vést semináře pro klienty. Má lektorská praxe odstartovala ve společnosti MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank), kde jsem jako interní trenér začala připravovat a realizovat zprvu produktová školení a poté semináře soft skills. Po přestupu na HR do oddělení tréninku a rozvoje jsem řídila vzdělávací projekty určené pro skupiny talentů (projekty na vzdělávání interních trenérů a interní „univerzity“) a nadále vedla semináře soft skills určené zejména manažerům, a to od nejnižších úrovní řízení až po nejvyšší. Absolvovala jsem výcvik ve vedení behaviorálního výběrového rozhovoru, jehož principy jsem implementovala do procesu náboru. Dále jsem se vzdělávala v trenérské oblasti a absolvovala různá školení v ČR i zahraničí. Od roku 2007 působím jako nezávislý lektor, kouč a konzultant v oblasti vzdělávání, rozvoje a náboru. Spolupracuji s Human Garden na přípravě a realizaci vzdělávacích programů pro klienty, publikuji články a příspěvky z oblasti rozvoje osobnosti na osobním blogu, jsem autorkou odborných e-booků a vytvářím on-line vzdělávací programy jako doplněk k prezenčním seminářům pro zvýšení efektivity vzdělávání.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.