Vyjednávání – 6 pravidel pro úspěšné vyjednávání

Kdy: 9. 10. 2020, 9:00-16:30
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Ondřej Štos, MBA
4 990 Kč

Cílová skupina:

Kurz pro středně zkušené obchodníky, seniorské obchodníky a KAM juniory, pro juniorní nákupčí. Program se osvědčil i pro střední a vyšší manažery z neobchodních pozic, kteří vyjednávájí s dodavateli služeb.

Cíl:

Účastníci si na modelových příkladech projdou celým procesem vyjednávání. Od plánování a přípravy strategie na jednání přes nabídku a přijetí ústupků a protihodnot po techniky uzavření. Součástí je základní obchodní matematika (obrat, marže, přirážka, zisk).

Absolvování kurzu účastníkům umožní: 

  • Získat celkový obrázek o procesu vyjednávání a jeho aspektů
  • Naučit se, jak se důkladně připravit na vyjednávání s předstihem dalších kol jednání
  • Zrekapitulovat si strategie vyjednávání dle požadovaného strategického záměru
  • Vyzkoušet si mnohostranné vyjednávání na modelovém příkladu

O lektorovi

Ondřej Štos, MBA

Podporu lidí v jejich rozvoji kompetencí, hledání cest k vyšší spokojenosti v pracovním i osobním životě a profesionální konzultace v oblastech lidských zdrojů jsem si před více jak deseti lety vybral jako hlavní náplň a smysl mého pracovního života. Těší mě, když se nám s klienty společně podaří naplnit jejich očekávání. Jsem nadšen, když workshopy a školení vedou k prokazatelným pozitivním změnám v myšlení, procesech, kompetencích nebo jen činnostech.

Než jsem se dostal k rozhodnutí věnovat se rozvoji potenciálu, prošel jsem si obchodními pozicemi a založil pár personálních úseků, doplnil si manažerské vzdělání, vzdělání v oblasti HR, pronikl do technik a metod rozvoje pro praktiky, složil zkoušku z psychologie a nechal se úspěšně certifikovat Evropskou radou pro mentoring a coachig profesionálním koučem.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.