Tribal leadership

Kdy: 18. 8. 2020, 15:00-17:00
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Mgr. Ondřej Štos, MBA
1 500 Kč

Změna kultury firmy a postojů lidí přes jazyk, chování a struktury vztahů. Rychlý průvodce tématem. Rychlý průvodce tématem. Cílem je získat neotřelý zjednodušený pohled na firemní kulturu a dostat nástroje na její zefektivnění. Autor Dave Logan identifikoval 5 stádií chování lidí ve firmách – kmenech. Víte, že cca 50 % zaměstnanců má značně sebestředné vnímání a kvůli tomu „trpí“ nejen podřízení, kolegové i klienti, ale i oni sami? Jen to ještě netuší… Tak co s tím?

O lektorovi

Mgr. Ondřej Štos, MBA

Podporu lidí v jejich rozvoji kompetencí, hledání cest k vyšší spokojenosti v pracovním i osobním životě a profesionální konzultace v oblastech lidských zdrojů jsem si před více jak deseti lety vybral jako hlavní náplň a smysl mého pracovního života. Těší mě, když se nám s klienty společně podaří naplnit jejich očekávání. Jsem nadšen, když workshopy a školení vedou k prokazatelným pozitivním změnám v myšlení, procesech, kompetencích nebo jen činnostech.

Než jsem se dostal k rozhodnutí věnovat se rozvoji potenciálu, prošel jsem si obchodními pozicemi a založil pár personálních úseků, doplnil si manažerské vzdělání, vzdělání v oblasti HR, pronikl do technik a metod rozvoje pro praktiky, složil zkoušku z psychologie a nechal se úspěšně certifikovat Evropskou radou pro mentoring a coaching profesionálním koučem.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.