Restart, motivace, cíl

Kdy: Termín na míru
Kde:

Místo konání

Dle požadavku klienta

Typ: Seminář
Kdo: Mgr. Jana Soukupová
4 990 Kč

Restart, najděte motivaci pro cestu za svým cílem s respektem k okolí – Lidé se často v průběhu svého života dostávají do situací, kdy ztrácí „jiskru“ a radost ze života. Častou příčinou jsou přirozené změny v cyklu života. Takovým etapám se je možné postavit a zvládnout je s dobrou energií a pozitivním přístupem.

Cíl

Cílem workshopu “Restart, motivace, cíl” je pomocí zážitkového přístupu představit klientům možnosti, jak se mohou naučit začít myslet pozitivně, jak zpracovat své vize do reálných cílů.  Nabídnout možnosti, jak dosáhnout pozitivních změn ve svém životě s respektem k okolí.

Obsah

  • Sen, vize a stanovení cílů – co od života očekávám
  • Ověření mých cílů, realizovatelnost s ohledem na své nejbližší okolí – technika SMART+
  • Změny se dějí – jak přistupovat ke změně a jak se s ní vypořádat
  • Rozpoznání vlastních silných a slabých stránek, příležitostí
  • Plánování a stanovování si akčních kroků vedoucích k cíli
  • Práce s vnitřní energií a motivací
  • Aplikace do života a podpora v dalším rozvoji

Forma

  • Teoretická prezentovaná část workshopu je vždy provázena praktickou částí, kde si nácvikem upevníte získané poznatky. Součástí je také dostatečný prostor na zpětnou vazbu a diskusi účastníků.
  • Minimální počet účastníků je 6 osob. Při menším počtu účastníků vám připravíme cenu na míru.
  • Délka kurzu je 8 hodin, jedná se o celodenní seminář

Místo:

Prostory Human Garden v Praze hned u zastávky Národní třída – linka B, tram 9, 22, 2, 18, nebo prostory klienta

O lektorovi

Mgr. Jana Soukupová

V průběhu své pracovní kariéry jsem sbírala zkušenosti v pozici produkční v oblasti kultury. Pracovala jsem také ve společnosti Česká spořitelna, a.s.. Dále jsem působila jako pedagog a metodik prevence ve školství a v soukromých vzdělávacích organizacích jako lektor a trenér.

Od roku 2015 působím jak nezávislý lektor, konzultant a kouč. Spolupracuji také v pozici specialisty individuálních forem profesního rozvoje v projektu SRP pro NIDV. Mezi mé lektorské aktivity patří i vedení akreditovaných školení v oblasti komunikačních dovedností, timemanagementu, manažerských dovedností, jak se vyhnout vyhoření aj.. Velmi mě také naplňuje práce krizového interventa pro neziskovou organizaci Linka Bezpečí v pozici konzultanta. Všechny zkušenosti a znalosti, které jsem načerpala v průběhu mých pracovních aktivit využívám v soukromé praxi v roli kouče a mentora, facilitátora a krizového interventa.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.