Restart, najděte motivaci jít za svým cílem

Kdy: 30. 7. 2020, 9:00-11:00
21. 8. 2020, 9:00-11:00
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Mgr. Jana Soukupová
1 500 Kč

Lidé se často v průběhu svého života dostávají do situací, kdy ztrácí „jiskru“ a radost ze života. Častou příčinou jsou přirozené změny v cyklu života. Takovým etapám se je možné postavit a zvládnout je s dobrou energií a pozitivním přístupem.

Cíl

Cílem workshopu je pomocí zážitkového přístupu představit klientům možnosti, jak se mohou naučit začít myslet pozitivně, jak zpracovat své vize do reálných cílů.  Nabídnout možnosti, jak dosáhnout pozitivních změn ve svém životě s respektem k okolí.

O lektorovi

Mgr. Jana Soukupová

V průběhu své pracovní kariéry jsem sbírala zkušenosti v pozici produkční v oblasti kultury. Pracovala jsem také ve společnosti Česká spořitelna, a.s.. Dále jsem působila jako pedagog a metodik prevence ve školství a v soukromých vzdělávacích organizacích jako lektor a trenér.

Od roku 2015 působím jak nezávislý lektor, konzultant a kouč. Spolupracuji také v pozici specialisty individuálních forem profesního rozvoje v projektu SRP pro NIDV. Mezi mé lektorské aktivity patří i vedení akreditovaných školení v oblasti komunikačních dovedností, timemanagementu, manažerských dovedností, jak se vyhnout vyhoření aj.. Velmi mě také naplňuje práce krizového interventa pro neziskovou organizaci Linka Bezpečí v pozici konzultanta. Všechny zkušenosti a znalosti, které jsem načerpala v průběhu mých pracovních aktivit využívám v soukromé praxi v roli kouče a mentora, facilitátora a krizového interventa.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.