Přemýšlejte efektivněji pomocí myšlenkových map

Kdy: 25. 11. 2020, 9:00-11:00
Kde:

Online Human Garden

Online kurzy

Typ: Online kurz
Kdo: Mgr. Petra Šimková

Máte pocit, že přemýšlíte pořád stejným způsobem a žádné nové myšlenky/nápady nepřicházejí? Nejspíše to bude pravidlem: stejný způsob myšlení přináší stejné nápady a výsledky.

Pokud se chcete naučit jednoduchou techniku pro přemýšlení, vymýšlení, tvoření, řešení, učení, plánování atp., která je vychází z fungování lidského mozku, je tento online workshop pro vás jak dělaný.

Pro jeho absolvování budete potřebovat čistý papír a obyčejnou tužku/propisku, případně pastelky/ fixy, které ale nejsou vůbec podmínkou.

Co získáte účastí na online workshopu

  • Dozvíte se, jak funguje mozek z hlediska myšlení
  • Naučíte se „kreslit“ myšlenkové mapy, které vám zvýší a zrychlí myšlení a pomocí nich využijete větší kapacitu vašeho mozku
  • Zjistíte, že myšlenkové mapy budete moci využívat nejen k přemýšlení, ale i např. k tvorbě prezentací, plánování úkolů i času, řešení problémů, učení, zápiskům ze schůzek atp.
  • Vyzkoušíte si načrtnout své první myšlenkové mapy ke konkrétním tématům, které nyní řešíte
  • Dostanete manuál v PDF, který vám v budoucnu připomene, jak myšlenkové mapy vytvářet (kdybyste si to náhodou potřebovali připomenout 😊)

Forma online workshopu

Live online workshop s možností kladení otázek, diskuze

Délka online workshopu

90–120 minut

Počet účastníků

Maximální počet účastníků 12–15.

O lektorovi

Mgr. Petra Šimková

Čtyři roky jsem vlastnila a řídila taneční školu v Praze. Poté jsem pracovala jako manažer vzdělávacích projektů ve vzdělávací firmě, kde jsem poznala, kudy vede má profesní cesta. Během fungování ve firmě jsem také začala vést semináře pro klienty. Má lektorská praxe odstartovala ve společnosti MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank), kde jsem jako interní trenér začala připravovat a realizovat zprvu produktová školení a poté semináře soft skills. Po přestupu na HR do oddělení tréninku a rozvoje jsem řídila vzdělávací projekty určené pro skupiny talentů (projekty na vzdělávání interních trenérů a interní „univerzity“) a nadále vedla semináře soft skills určené zejména manažerům, a to od nejnižších úrovní řízení až po nejvyšší. Absolvovala jsem výcvik ve vedení behaviorálního výběrového rozhovoru, jehož principy jsem implementovala do procesu náboru. Dále jsem se vzdělávala v trenérské oblasti a absolvovala různá školení v ČR i zahraničí. Od roku 2007 působím jako nezávislý lektor, kouč a konzultant v oblasti vzdělávání, rozvoje a náboru. Spolupracuji s Human Garden na přípravě a realizaci vzdělávacích programů pro klienty, publikuji články a příspěvky z oblasti rozvoje osobnosti na osobním blogu, jsem autorkou odborných e-booků a vytvářím on-line vzdělávací programy jako doplněk k prezenčním seminářům pro zvýšení efektivity vzdělávání.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.