Práce se stresem a jak nevyhořet

Kdy: 15. 7. 2020, 9:00-11:00
16. 7. 2020, 17:00-19:00
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Mgr. Jana Soukupová
1 500 Kč

Svěží, kratší forma jinak celodenního workshopu na téma stresu v práci a vyhoření.

S pojmem Syndrom vyhoření neboli burnout se setkal snad již každý. Je to stav, kterému se ale lze vyhnout a nepoznat ho. Cestou nám může být jen práce na sobě. Naučíme-li se rozpoznat svůj stres a pracovat s ním, nemusíme zažít stavy naprostého fyzického a duševního vyčerpání, ale můžeme nasměrovat život do rovnováhy a ke zdrojům naší energie.

Cíl

Cílem workshopu je seznámit klienty se Syndromem vyhoření a s jeho možnými důsledky. Nabídnout typografii stresu a jaké jsou cesty vedou ke zvládání stresu. Současně představit techniky, jak posilovat svou odolnost vůči stresu. Jak se postavit perfekcionalismu. Nedílnou součástí workshopu je nabídka relaxačních technik pro zvládání stresu na tělesné úrovni.

O lektorovi

Mgr. Jana Soukupová

V průběhu své pracovní kariéry jsem sbírala zkušenosti v pozici produkční v oblasti kultury. Pracovala jsem také ve společnosti Česká spořitelna, a.s.. Dále jsem působila jako pedagog a metodik prevence ve školství a v soukromých vzdělávacích organizacích jako lektor a trenér.

Od roku 2015 působím jak nezávislý lektor, konzultant a kouč. Spolupracuji také v pozici specialisty individuálních forem profesního rozvoje v projektu SRP pro NIDV. Mezi mé lektorské aktivity patří i vedení akreditovaných školení v oblasti komunikačních dovedností, timemanagementu, manažerských dovedností, jak se vyhnout vyhoření aj.. Velmi mě také naplňuje práce krizového interventa pro neziskovou organizaci Linka Bezpečí v pozici konzultanta. Všechny zkušenosti a znalosti, které jsem načerpala v průběhu mých pracovních aktivit využívám v soukromé praxi v roli kouče a mentora, facilitátora a krizového interventa.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.