Obchodní dovednosti – prodej

Kdy: 14. 9. 2020, 9:00-16:30 (již proběhl)
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Ondřej Štos, MBA
4 990 Kč

Cílová skupina

Kurz je vhodný pro začínající obchodníky v oblasti služeb nebo zboží a obchodníky, kteří začínají s rozvojem obchodních dovedností.

Cíl

Účastníci získají ucelené informace o fázích obchodního jednání a na modelových situacích si procvičí vedení prodejního hovoru, průzkum – kladení otázek, naslouchání, prezentaci, zvládání námitek, argumentaci a uzavření prodeje.

Absolvování kurzu účastníkům umožní

 

  • Získat celkový pohled na obchod – prodej
  • Naučit se, jak se připravit na obchodní jednání a jak jej vést
  • Naučit se správně postupovat v jednotlivých fázích prodejní schůzky a jak ji dovést do zdárného konce
  • Zamyslet se nad konkurenčními výhodami a vypracovat vlastní argumentář pro zvládání obvyklých námitek
  • Zvýšit efektivitu a kvalitu své práce

Rozsah kurzu

  • celodenní 9:00 – 16:30

O lektorovi

Ondřej Štos, MBA

Podporu lidí v jejich rozvoji kompetencí, hledání cest k vyšší spokojenosti v pracovním i osobním životě a profesionální konzultace v oblastech lidských zdrojů jsem si před více jak deseti lety vybral jako hlavní náplň a smysl mého pracovního života. Těší mě, když se nám s klienty společně podaří naplnit jejich očekávání. Jsem nadšen, když workshopy a školení vedou k prokazatelným pozitivním změnám v myšlení, procesech, kompetencích nebo jen činnostech.

Než jsem se dostal k rozhodnutí věnovat se rozvoji potenciálu, prošel jsem si obchodními pozicemi a založil pár personálních úseků, doplnil si manažerské vzdělání, vzdělání v oblasti HR, pronikl do technik a metod rozvoje pro praktiky, složil zkoušku z psychologie a nechal se úspěšně certifikovat Evropskou radou pro mentoring a coaching profesionálním koučem.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.