Jak na digitální minimalismus

Kdy: 1. 10. 2020, 9:00 - 17:00
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Matěj Krejčí
7 500Kč

Termín připravujeme

V dnešní době je aplikace prakticky na všechno a mobil je již součástí každodenního života. Jak však využívat technologie a nenechat se jimi převálcovat? Zvolte si cestu digitálního minimalismu, kde získáte znalost a dovednost, které vám pomohou si nastavit své technologie a chování tak, abyste se stali zodpovědným uživatelem svého zařízení. Smyslem je pochopení vlivu digitálních technologií a předání praktických metod, jak zlepšit své chování při používání digitálních technologií.

Rozsah kurzu

  • půldenní 9:00 – 14:00

O lektorovi

Matěj Krejčí

Autor knihy Digidetox – jak na digitální minimalismus + terapeut metody orientace na řešení.Specializuji se na témata digitálního minimalismu, zvládání sociálních sítí a rozvoj dlouhodobé spokojenosti.

Zkušenost čerpám z vědeckých studií a z více jak 12 let zkušeností v oblasti psychologie, behaviorální ekonomie a neurověd.

Začátky pracovních zkušeností jsem započalo prací v rodinné restauraci, kde jsem se naučil základnídovednosti prodeje a komunikace s lidmi. Po přijetí na Vysokou školu v Brně jsem začal svoji karieruv oblasti telemarketingu, tedy prodeje po telefonu, kde jsem pracoval od roku 2011. V roce 2014 jsemse dostal do vedoucí pozice Manažer kvality, kde jsem se staral o spokojenost, výkonnost a vedení lidív rámci celé firmy, což pojednávalo více jak 160 lidí. Po 2 letech na vedoucí pozici v telemarketingu, jsem se rozhodl přejít ke Growjob Institute, který stojí za jednou z nejprodávanější publikací osobníhorozvoje v ČR – KONEC PROKRASTINACE. Zde jsem vedl osobní konzultace, workshopy na téma osobní vize, firemní vize, spokojenost a leadership, přednáška a akademie osobního rozvoje. Během svépracovní cesty jsem vytvořil konferenci Svět patří smělým v Liberci, která poukazovala na regionálníosobnosti a podnikatelé. Dále jsem byl u zrodu projektu Dobrokáva, tedy káva za dobrý skutek.Zkušenosti, které jsem načerpal přenáším do praxe a života jednotlivců a firem. Mým zatím poslednímprojektem je DigiDetox.me, kde pomáhám nacházet digitální svobodu a efektivnost v podobějednoduchých nástrojů a porozumění psychologie a behaviorální ekonomie. Za rok 2018 jsem celkemvedl 132 hodin osobních konzultací, 165 hodin workshopů a 106 hodin přednášek.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.