Já – staňte se značkou

Kdy: 21. 10. 2020, 9:00-17:00
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Mgr. Jitka Štádlerová
4 990 Kč

Vaše osobní značka je něco více než jen vaše jméno, identita  a image. Je to souhrn toho, co musíte dělat, abyste se odlišili, a čím můžete „prorazit“ na pracovním trhu a udržet se ve hře, je to vaše sdělení, prezentace sebe sama a vaše marketingová strategie, je to vaše největší aktivum. Mít silnou osobní značku znamená mít větší vliv na svůj profesní osud.

Cíle a program:

 

  • Zorientovat se sám v sobě, pochopit své role v životě, své vášně a hodnoty a nastavit si vlastní priority
  • Identifikovat své silné stránky – konkurenční výhody
  • Pochopit, jak podpořit svoji značku pomocí ostatních, poznat svoji cílovou skupinu a zmapovat svoji konkurenci
  • Naučit se strategicky budovat svoji „osobní značku“ a tím se  jasně odlišit od okolí
  • Stát se firmou ve firmě
  • Vytvořit si svoji vlastní marketingovou strategii
  • Naučit se jasně a stručně vyjádřit kdo jsem

 

 

O lektorovi

Mgr. Jitka Štádlerová

Již téměř 20 let mě naplňuje práce s lidmi a jejich vnitřním potenciálem, pomáhám tak lidem i týmům dosahovat jejich sny i cíle.

Od roku 2017 vlastním malé vydavatelství Korálky dní a od r. 2018 organizuji Meet Papír (2019 cca 4000 návštěvníků, prezentovalo se více než 75 firem).

Jsem praktik, to, co školím, také sama dělám.

Od r. 2011 působím jako nezávislý lektor, kouč a mentor.  Nejčastěji se se mnou potkáte na seminářích zaměřených na komunikační, prezentační či lektorské dovednosti, vizuální prezentaci a myšlení, rozvoj kreativity nebo třeba zvládání stresu a time management. Dlouhodobě se zabývám také trénováním paměti a možnostmi využití poznatků neurověd v praxi, např. pro lepší koncentraci.  Podporuji a pomáhám v hledání vlastních cest při koučování.  Sdílení a inspiraci využívám v mentoringu.

Pracovala jsem u významných finančních společností – Generali Pojišťovna a RSTS, kde jsem získala zkušenosti nejen jako interní trenér, vedoucí projektů ve vzdělávání, ale také s vytvářením koncepcí rozvoje zaměstnanců napříč pozicemi.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.