Identifikace firemních i osobních hodnot

Kdy: 4. 8. 2020, 15:00-17:00
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Mgr. Ondřej Štos, MBA
1 500 Kč

Povedete workshop na hodnoty? Přijďte si pro osvědčené techniky. Účastníci si zkusí a odnesou nejrozšířenější a nejúčinnější nástroje na identifikaci hodnot, tedy chování, které dává všem činnostem smysl i podmínku zároveň. Naštěstí ne každá firma dostane hodnoty vygenerované externími marketingovými poradci. Je řada takových, které porozuměli, že bez pravých hodnot, není konkurenční výhoda.

O lektorovi

Mgr. Ondřej Štos, MBA

Podporu lidí v jejich rozvoji kompetencí, hledání cest k vyšší spokojenosti v pracovním i osobním životě a profesionální konzultace v oblastech lidských zdrojů jsem si před více jak deseti lety vybral jako hlavní náplň a smysl mého pracovního života. Těší mě, když se nám s klienty společně podaří naplnit jejich očekávání. Jsem nadšen, když workshopy a školení vedou k prokazatelným pozitivním změnám v myšlení, procesech, kompetencích nebo jen činnostech.

Než jsem se dostal k rozhodnutí věnovat se rozvoji potenciálu, prošel jsem si obchodními pozicemi a založil pár personálních úseků, doplnil si manažerské vzdělání, vzdělání v oblasti HR, pronikl do technik a metod rozvoje pro praktiky, složil zkoušku z psychologie a nechal se úspěšně certifikovat Evropskou radou pro mentoring a coaching profesionálním koučem.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.