Hlavní bariéry na cestě k High Performance Teams

Kdy: 3. 8. 2020, 15:00-17:00
19. 8. 2020, 15:00-17:00
Kde:

Praha

Human Garden, Ostrovní 126/30, Praha 1

Typ: Workshop
Kdo: Mgr. Ondřej Štos, MBA
1 500 Kč

Krok za krokem, jak zefektivnit fungování týmu. Pro účastníky nebude překvapení, že podstatou je sebedůvěra a důvěra. Jak budovat bezprostřední důvěru mezi lidmi vysoce orientovanými na výkon? Jak lze interpretovat rovnici důvěry.

Jaká jsou doporučení od Lencioniho, jedním z guru v oblasti HPT?

 

O lektorovi

Mgr. Ondřej Štos, MBA

Podporu lidí v jejich rozvoji kompetencí, hledání cest k vyšší spokojenosti v pracovním i osobním životě a profesionální konzultace v oblastech lidských zdrojů jsem si před více jak deseti lety vybral jako hlavní náplň a smysl mého pracovního života. Těší mě, když se nám s klienty společně podaří naplnit jejich očekávání. Jsem nadšen, když workshopy a školení vedou k prokazatelným pozitivním změnám v myšlení, procesech, kompetencích nebo jen činnostech.

Než jsem se dostal k rozhodnutí věnovat se rozvoji potenciálu, prošel jsem si obchodními pozicemi a založil pár personálních úseků, doplnil si manažerské vzdělání, vzdělání v oblasti HR, pronikl do technik a metod rozvoje pro praktiky, složil zkoušku z psychologie a nechal se úspěšně certifikovat Evropskou radou pro mentoring a coaching profesionálním koučem.

Registrace na akci

Vyhrazujeme si právo odmítnout účast konkurenčních společností.