Corporate Health Day 2018 – Praha, 15. 6. 2018

Kdy:15. 6. 2018, 9:00
Kde:

Praha

Microsoft, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4

Typ: Konference

5. ročník konference Corporate Health Day 2018, kterou Human Garden každoročně sdílí a propaguje myšlenku projektu Zdravá firma, přinese bloky zaměřené na digitální inovace, změnu a transformaci, přerod z malé firmy ve velkou. Přednášky na téma agilní způsob práce a “well being”. To vše v podání zajímavých řečníků.

Jaká témata si budete moci vyslechnout?

 • Digitální inovace aneb “Jak získat a udržet si nového zaměstnace, jak čelit fluktuaci a umět využít EVP (Emloyee Value Proposition)
 • Agilní způsob práce aneb “Když se práce stanovuje a rozděluje bez vytyčených hranic a hierarchie”
 • Vyrostli jsme aneb “Na co se zaměřit a co je důležité, když se z malé firmy stane firma velká”
 • Well being aneb “Jak zůstat zdravý a šťastný ve vysokém tempu 21. století”
 • Změna a transformace aneb “Jak a kdy otočit kormidlem, aby se z firmy nestal Titanic”

Program

8:30–9:00

REGISTRACE, SNÍDANĚ

9:00

Zahájení konference

 • Barbora Stejskalová (Managing director, Human Garden)
 • Martin Štefík (CFO, Microsoft)
9:10

Digitalizace vyžaduje nové kompetence

Vystoupí:

 • Filip Plevač (Člen představenstva, Samba)
9:25

Digital innovation: „Jak získat a udržet si nového zaměstnance, jak čelit fluktuaci a umět využít EVP“ a „Jak na agilní a digitálně spolupracující firmu”

Vystoupí:

 • Martina Machová (Organizational Development manager, Coca-Cola)
 • Kateřina Pitříková (Head of Talent Recruitment, Česká spořitelna)
 • Jana Megelová (HR konzultant, lektor, kouč, Human Garden)
 • Jana Benáková (Obchodní a marketingová ředitelka Human Garden)
 • Filip Dřímalka (CEO, Digiskills)
10:30

Agile way of working: „Když se práce stanovuje a rozděluje bez stanovených hranic a hierarchie“

Vystoupí:

 • Ivo Půda (Head of People and Organization Development, Česká spořitelna)
 • David Pěknic (Research & Development Director, Fortuna Game)
11:15–11:45

COFFEE BREAK, tichá aukce, doprovodný program

11:45

Well being: „Jak zůstat zdravý a šťastný ve vysokém tempu 21. století“

Vystoupí:

 • Jan Vojáček (Lékař, Endala)
12:15

Vyrostli jsme: „Na co se zaměřit a co je důležité, když se z malé firmy stane firma velká“

Vystoupí:

 • Radim Koštial (CEO a člen představenstva, Sipral)
 • Michal Nýdrle (CEO & Founder, Kindred Group)
13:00

Změna a transformace: „Jak a kdy otočit kormidlem, aby se z firmy nestal Titanic“

Vystoupí:

 • Radim Pařík (CEO, Delta Capital)
 • Andrea Ferancová (Předsedkyně představenstva, Espira Investments)
13:45

Motivace zaměstnanců v ČR za rok 2017

Vystoupí:

 • Jan Šmída & Jiří Žižka (Managing partner & Senior partner, Motivate)
13:55

Silou hlasu

Vystoupí:

 • Dita Horochovská (Předsedkyně spolku a lektorka hlasových technologií, Silou hlasu)
14:15–14:25

Závěr konference, předání šeku Nadaci Via

14:25–16:00

OBĚD, tichá aukce, doprovodný program, networking

Doprovodný program

 • WELLBEING na pracovní židli (v čase obědové pauzy, 14:25–16:00)
  Přijďte si vyzkoušet, jak se správně posadit k práci, aby vám vaše tělo i záda poděkovaly.
 • Tichá aukce (v čase 8:30–16:00)
  Budeme dražit služby od společnosti Digiskills:
  1. Microlearning digitálních dovedností do 150 zaměstnanců (obvyklá cena služby 100 000 Kč) 
  2. Assessment digitálních dovedností do 150 zaměstnanců (obvyklá cena služby 49 000 Kč)
 • Prohlídka prostor společnosti Microsoft (v čase 14:25–16:00)
 • Ukázka aplikace na nábor a adaptaci z panelu Digital innovation (v čase 15:00–16:00)

Koho v rámci příspěvků uslyšíte?

Barbora Stejskalova 1.jpg

Barbora Stejskalová

Managing director, Human Garden

Od roku 1999 se věnuje práci v oblasti lidských zdrojů, V HR prošla celou řadou funkcí včetně zahraniční pozice HR Project Managera pro GE Europe či personální ředitelky v rámci skupiny Deutsche Telekom. Nejprve na Slovensku v rámci T-Mobile a následně pro T-Mobile Česká Republika. Aktivně přednáší a vede odborné semináře v oblasti práce s lidskými zdroji jak u nás, tak v zahraničí. Od roku 2006 se intenzivně zaměřila také na oblast koučinku. Pracuje na implementacích interního koučinku a koučovací kultury do firem a zároveň působí jako individuální a týmový kouč. Je aktivním členem mentoringového programu Odyssey, který se zaměřuje na podporu a rozvoj nejlepších žen z pozic CEO, seniorního managementu z různých sektorů. Dnes řídí vlastní konzultační společnost Human Garden, která poskytuje služby v oblasti leadership consulting, haedhuntingu, rozvoje a digitálních HR řešení. V rámci nabízených služeb působí také na pozicích jako HR interim manager.

martin-stefik

Martin Štefík

CFO, Microsoft

 

filip-plevac

Filip Plevač

Implementace Industry 4.0 do firem

Filip Plevač 7 let jako úspěšný generální ředitel firmy Moravia Cans, která získala řadu ocenění v oblasti vědy a výzkumu, ekonomiky a lidských zdrojů. Výsledkem jeho působení bylo navýšení zisku v řádu stovek procent, tržeb v řádu desítek procent. Předtím zastával pozici generálního ředitele Koryna nábytek. Je členem představenstva spolku SAMBA, kde je zároveň odborným garantem oblasti Průmysl 4.0. Filip absolvoval VUT v Brně – fakulta strojní, obor manažer výrobních strojů, systémů a robotiky a prošel i MBA studiem na Nottingham Trent University. Mezi jeho záliby patří rodina, cestování, vzdělávání a sport.

Katerina Pitrikova2

Kateřina Pitříková

Head of Talent Recruitment, Česká spořitelna a.s

V oblasti  HR a náboru působí od roku 2000. Má zkušenost na manažerských pozicích z Vodafone CZ a Citibank a velkou část svého profesního života, téměř 10 let, podnikala v oblasti HR. Do korporátního prostředí se vrátila po mateřské dovolené. V současné době pracuje na pozici manažera náboru v České spořitelně. Je maminkou 18 měsíční dcerky. Svůj čas dělí mezi práci a rodinu a jak sama říká “Mám velké štěstí v tom, že mě obojí těší a naplňuje“.

martina-machova

Martina Machová

Organizational Development Manager & HR Business Partner, Coca-Cola HBC

Martina má 15 let zkušeností z oblasti financí a HR, je zkušeným lídrem strategických projektů. Působí také jako mentor a trenér. V současné době pracuje na pozici Organizational Development Manager & HR Business Partner v Coca-Cola HBC. Je absolventkou University of New York v Praze.

Jana Benakova.jpg

Jana Benáková

Obchodní a marketingová ředitelka, Human Garden

Jana Benáková působí ve společnosti Human Garden jako obchodní a marketingová ředitelka. V prostředí IT se pohybuje už zhruba 20 let. Z tvrdého světa technologií se postupně propracovala blíže k personalistice, tedy k té lidské stránce, na níž celý byznys stále přece jen stojí. Společně s Human Garden hledá aplikace, systémy a řešení pro klienty, komplexně napříč HR problematikou. 

Jana Megelova 1.jpg

Jana Megelová

HR konzultant, lektor a kouč, Human Garden

Absolvovala Masarykovu univerzitu v Brně, obor matematika a angličtina a postgraduální studium HR managementu (CIPD) v UK. Má dlouholeté pracovní zkušenosti z práce pro nadnárodní korporace, z pozic manažerky vzdělávání a rozvoje, talent manažerky i personální ředitelky. Za svou největší zkušenost považuje účast na rozjezdu Talent CoE v Coca-Cole, kde jako regionální talent manažerka se zodpovědností za několik zemí střední Evropy získala unikátní know-how v oblasti řízení a rozvoje talentů, jakož i neocenitelnou zkušenost s prací s top managementem v multikulturálním prostředí. Ve své stávající praxi se zaměřuje především na poradenství v oblasti strategického řízení HR, talent managementu, vzdělávání a rozvoje zaměstnanců. Je také lektorkou řady kurzů z oblasti leadershipu, personálního řízení, vedení projektů, řízení změny a jiných dovednostních tréninků.

Filip Drimalka.jpg

Filip Dřímalka

Digiskills.cz

Expert na inovace a digitální transformaci firem, který pomáhá organizacím s technologickými inovacemi a transformací jejich produktů a služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří firmy Škoda Auto, Komerční banka, AXA, O2, LMC, ČSOB, Deutsche Telekom nebo Zátiší Group. Jako partner projektu Digital Ventures spoluvlastní několik startupů zaměřených na digitalizaci firem. Působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, Cosmote Startup a Intel/Cisco/Deutsche Telekom ChallengeUp! a vystupuje jako řečník na českých i zahraničních konferencích zaměřených na digitální inovace a byznys.

David Peknic2.jpg

David Pěknic

Ředitel Research & Development, Fortuna Game

Vystudoval informatiku a telekomunikace na Elektrotechnické faktultě ČVUT a Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg. Před svým nástupem do společnosti Fortuna Game, působil ve společnosti T-Mobile, kde řídil projekty a týmy spojené s vývojem softwaru. Ve společnosti Deutsche Telekom měl na starosti programový management a integraci velké centrální platformy pro několik zemí Evropy. V posledních letech se soustředí na agilní transformace vývoje a dlouhodobě udržitelný vývoj softwaru s důrazem na kontinuální zlepšování a samořiditelné týmy. Jakožto ředitel vývoje a výzkumu se nyní více jak rok zabývá agilní transformací ve společnosti Fortuna Game v Praze, odkud společnost řídí dalších 5 zemí střední a východní Evropy.

Ivo Puda.jpg

Ivo Půda

Rozvoj lidí a organizace, Česká spořitelna a.s.

Ivo Půda je poslední tři roky na pozici Head of People and Organization Development v České spořitelně v rámci skupiny Erste, kde má na starost témata jako Learning a Development, Talent Management či Performance Management. Do spořitelny přešel ze společnosti Deloitte, kde pracoval v oblasti poradenství. Vystudoval Karlovu Univerzitu, se zaměřením na organizační chování (PhD). Zabývá se tématy jako business transformation, change management, organizační efektivita atp.

Jan Vojacek 1.jpg

Jan Vojáček

Lékař, Endala, Institut funkční medicíny a výživy

Klasicky studovaný lékař, ale na klasické dráze dlouho nevydržel. Přestal mu dávat smysl povrchní pohled na nemoc pouze z nějaké škatulky, či dogmatu. Postupně v něm rostla vášeň pro hledání a zkoumání skutečných příčin vzniku onemocnění a také zájem o člověka v celé jeho komplexnosti, hloubce a individualitě. Díky tomu našel v Americe obor, který jeho vášeň naplnil, je jím tzv. funkční medicína a stal se jejím certifikovaným praktikem. S každým klientem se vydává na cestu za poznáním příčin vzniku jeho potíží a jejich nápravě. Aplikuje do praxe nejnovější vědecké poznatky a zjištění o fungování lidského organismu. Je průvodcem lidem zpátky ke zdraví a rovnováze.

Michal Nydrle.jpg

Michal Nýdrle

CEO & Founder, Kindred Group

Michal Nýdrle je CEO  české komunikační skupiny Kindred Group a zakladatelem reklamní agentury Nydrle. Vedle oblasti digitální reklamy, kde se pohybuje již od roku 2004, se věnuje také startupovým projektům. Je spolumajitelem venture fondu Air Ventures a v minulosti investoval například do projektů Brand Embassy nebo lifestylového magazínu Soffa. Aktivně se angažuje v Asociaci komunikačních agentur a pravidelně přednáší na marketingových konferencích.

Radim Kostial.jpg

Radim Koštial

CEO a člen představenstva, Sipral

V letech 1992 a 1993 byl jedním z prvních u zrodu Sipralu a Fasthermu, kde se později stal společníkem a jako ředitel vedl firmu až do roku 2002, kdy byla prodána německé firmě illbruck. Rok pokračoval jako ředitel illbruck CZ a v roce 2003 odešel do centrály v Leverkusenu. V roce 2005 se vrátil zpět do Prahy, kde převzal nově vzniklý Business Unit East Europe. V témže roce rodina Illbruck prodala firmu americké korporaci RPM, která ji sloučila s  Tremco Europe do firmy Tremco illbruck. Do roku 2012 jako ředitel vedl region východní Evropy, Blízkého východu, Afriky a Asie.

V období 2012 – 2014 působil  na volné noze jako konzultant a po nějaký čas vedl portál hrkavarna.cz. Od roku 2015 působí opět ve firmě Sipral, v současnosti na pozici CEO a člena představenstva.

Radim Parik

Radim Pařík

CEO Delta Capital, a.s.

Radim Pařík je bývalým členem top managementu skupiny Kaufland v Německu, v posledních letech působil jako místopředseda představenstva společnosti Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. Má 15 leté zkušenosti z maloobchodu s prodejem, logistikou, expanzí, výstavbou, pro- perty managementem, technickým nákupem, restrukturalizacemi a rozvojem zaměstnanců.

V současné době pracuje Radim na pozici CEO investiční skupiny Delta Capital, a.s., která je dlouhodobě aktivní v oblastech private equity a venture capital. Zaměřuje se na projekty nejen v seed či start-up fázi, ale také na projekty s jistou tradicí a historií, které mají vysoký obchodní potenciál. Společnost působí ve více než 80 zemích světa. Její součástí je i Delta Investiční společnost.

Je absolventem The Nottingham Trent University ve Velké Británii. Hovoří česky, německy, anglicky, polsky a znakovým jazykem. Mezi jeho záliby patří karate, basketbal, squash, vaření a cestování.

Andrea Ferancova.jpg

Andrea Ferancová Bartoňová

Zakládající partnerka a předsedkyně představenstva ve společnosti ESPIRA Investments

Andrea Ferancová má více jak 20 let zkušeností z oblasti financí na rozvíjejících se trzích. Od roku 1995 působila v přední investiční bance a makléřské společnosti Wood & Company. Začínala v divizi pro obchod s cennými papíry, po management buy-out se stala v roce 2000 spolumajitelkou banky a zároveň ředitelkou divize pro obchod s cennými papíry. Zaváděla přístup k elektronickému obchodování v Praze, Varšavě, Budapešti, Vídni, Frankfurtu, Bukurešti, Istanbulu a Dubaji, zároveň zastávala klíčovou roli pro expanzi Wood & Company na 11 zahraničních trhů ve střední a východní Evropě i otevření kanceláře firmy v Londýně. Má také zkušenosti s tvorbou IT a back office strategie, finančním reportingem a řízením rizik.

Během svého působení byla pravidelně zařazována do žebříčku TOP 25 byznys žen v České republice, je členkou poroty Via Bonna Slovakia. Zastává pozici v představenstvu Nadace Charty 77. Andrea je absolventkou Advanced Management Programu na Harvard Business School a držitelkou inženýrského titulu z Vysoké školy ekonomické v Praze.

Smida Zizka.jpg

Jan Šmída a Jiří Žižka

Managing partner & Senior partner, Motivate Consulting

Před pěti lety založili společnost Motivate, která se zabývá motivací zaměstnanců. Jejich produkty poskytují detailní a srozumitelnou analýzu stavu firmy (na základě strukturovaných rozhovorů se zaměstnanci doplněných o kvantitativní pohled) a tím přináší reálnou zpětnou vazbu pro top management dané organizace. Díky těmto projektům měli možnost osobně poznat fungování velkých korporací i malých firem a získat tak jedinečný přehled o úskalích, ale i best practice v oblasti vedení a motivace zaměstnanců.

Dita Horochovska.jpg

Dita Horochovská

Silou hlasu, z.s

Dita Horochovská, dívka s trvalým zdravotním postižením – kvadruplegička, která se díky svému odhodlání a nadšení stala první uživatelkou hlasových programů v ČR a podílela se na jejich vývoji. Hlas je jejím hlavním nástrojem a díky hlasu ovládá počítač. Je to pro ni nejen náplň života, ale také díky tomu může svobodně a samostatně pracovat. Na konci roku 2016  společně se svým nejlepším přítelem Lukášem Srbou založila spolek SILOU HLASU, z.s., v rámci kterého spolu učí ovládat počítač hlasem ty, kteří to opravdu potřebují a které tím vrací zpět do běžného života. Spolek SILOU HLASU, z.s. založili proto, že chtěli spolu i po svém pomáhat druhým.

Cena vstupenky:

 • Základní: 5 600 Kč (bez DPH)
 • Zvýhodněné vstupné 1+1 (2. účastník ze stejné firmy hradí pouze 50% z ceny základní vstupenky)

Výtěžek z konference bude věnován Nadačnímu fondu VIA – programu Dobro-druzi.
Vydražená částka z tiché aukce bude věnována spolku Silou hlasu.

Partneři konference:

Registrace na akci

Akce již proběhla, rezervace není možná